kontakt

Media dla Zdrowia
ul. Konstruktorska 7/159, 02-673 Warszawa
NIP 8133166028, REGON 527060847

współpraca

Dlaczego „Długo i szczęśliwie”?

Pomysł na „Długo i szczęśliwie” zrodził się z ogromnej potrzeby mówienia o tym, jak dokonując codziennych wyborów możemy zwiększyć swoje szanse nie tylko na długie, ale i szczęśliwe życie. Misją projektu jest szerzenie rzetelnej, opartej na badaniach naukowych wiedzy, jak wielu schorzeń można uniknąć, dbając o ciało i ducha, ale językiem, który jest zrozumiały dla osób bez wykształcenia medycznego, do których w pierwszej kolejności skierowany jest przekaz.

Jak realizowany jest projekt?

W ramach projektu „Długo i szczęśliwie” wspólnie z zaproszonymi do współpracy Partnerami i Gośćmi tworzone są i promowane rzetelne i wartościowe treści o medycynie, zdrowym stylu życia i o tym jak żyć długo i szczęśliwie. „Długo i szczęśliwie” wyróżnia:

  • Merytoryka i znajomość zagadnień z zakresu medycyny
  • Wyjątkowa rzetelność: przygotowywane materiały bazują na wynikach badań
  • Profesjonalny warsztat dziennikarski: twórcami treści są doświadczeni dziennikarze medyczni
  • Współpraca z uznanymi w Polsce autorytetami z różnych dziedzin zdrowia i medycyny

Liderką projektu jest Ewa Kurzyńska – doświadczona i uznana dziennikarka medyczna, zajmująca się od wielu lat tematyką zdrowia i medycyny. Znana z takich tytułów i produkcji, jak: „Puls Medycyny”, „Puls Biznesu”, „Oblicza Medycyny”, „Siła Dialogu”, „Covid-19: komentarz eksperta”. Autorka e-booków „Wywiad Lekarski”. Laureatka konkursów dla dziennikarzy medycznych: „Zdrowe Pióro”, „Kryształowe Pióro”, „Dziennikarz Medyczny Roku”. Uhonorowana nagrodą Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego. Członkini kapituły konkursu „Supertalenty w Medycynie”.

Co powstaje w ramach projektu?

Podcasty

Ważnym filarem projektu „Długo i szczęśliwie” są podcasty, do których zapraszani są wyjątkowi Goście w skali Polski: opinio-liderzy w swoich dziadzinach, lekarze, psychologowie, dietetycy, itd. Podcasty nagrywane są w profesjonalnym studio, co przekłada się na doskonałą jakość nagrań. Podcastów można słuchać na wszystkich liczących się platformach, tj.: Spotify, Apple Podcast, Google Podcast. 

Live’y, wywiady wideo, debaty i warsztaty

W ramach projektu „Długo i szczęśliwie” nagrywane są live’y a także współorganizo-wane i prowadzone debaty oraz warsztaty.

Facebook

Profil „Długo i szczęśliwie” zrzesza na Facebook’u ponad 40 tys. zaangażowanych obserwatorów. Publikowane posty są szeroko komentowane i wielokrotnie udostępniane.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do realizacji wspólnych projektów szerzących rzetelną wiedzę o medycynie, zdrowym stylu życia i o tym, jak żyć długo i szczęśliwie.

Podcasty

Realizacja podcastów / wywiadów z ekspertami zarówno pod marką „Długo i szczęśliwie”, jak i realizowanych na zamówienie dedykowanych podcastów oraz cykli poświęconych konkretnemu zagadnieniu (przykład to nagrywany właśnie pierwszy sezon podcastów z zakresu pediatrii).

Social media

Wspólne projekty, kampanie i promocje na profilu Facebook (ponad 40 tys. aktywnych użytkowników). Służymy pomocą i wsparciem w pracy koncepcyjnej, zapraszamy ekspertów, realizujemy kampanie od A do Z.

Debaty, warsztaty i konferencje

Organizacja i prowadzenie debat, warsztatów z udziałem wyjątkowych w skali Polski Gości: opinio-liderów, konsultantów krajowych, wybitnych naukowców i lekarzy. Prowadzenie konferencji. Indywidualne wywiady video z Gośćmi debat i konferencji, promocja wydarzeń w social mediach.

Video

Organizacja, prowadzenie i realizacja projektów video: wywiadów, webinairów, debat, live’ów. Promocja wydarzeń w social mediach.

Artykuły i publikacje

Tworzenie i publikacja artykułów, publikacji, książek, poradników, ebooków. Wywiady z zaproszonymi Gośćmi, cykle wywiadów i publikacji. Relacje z wydarzeń, debat, konferencji.

Współpraca z mediami

Współpraca ze stacjami telewizyjnymi, radiowymi, wydawnictwami, redakcjami, portalami branżowymi w celu realizacji wspólnych projektów.

Strefa rodzica

Przychodzi mama do lekarza” to szczególne przedsięwzięcie w ramach projektu „Długo i szczęśliwie”, które jest skierowane do rodziców dzieci w każdym wieku. Zapraszamy do współpracy specjalistów w zakresie zdrowia dziecka takich jak: lekarze, fizjoterapeuci, psychologowie, dietetycy, itp. żeby opowiedzieli naszym odbiorcom, jak dbać o zdrowie swoich pociech i zapewnić im harmonijny rozwój.

Jak realizowany jest projekt

Założeniem projektu „Przychodzi mama do lekarza” jest przekazywanie rzetelnych i szczegółowych informacji, dotyczących zdrowia i rozwoju dziecka, ale w sposób przystępny dla rodziców nie posiadających wykształcenia medycznego. W tym celu odwiedzamy z mikrofonem (a czasem też z kamerą) szpitale i przychodnie w Polsce by rozmawiać z lekarzami i innymi specjalistami, którzy na co dzień zajmują się pracą z najmłodszymi pacjentami i z ich rodzicami.

Efektem spotkań są artykuły, wywiady, porady, relacje, rolki, podcasty, nagrania wideo, itp., które można znaleźć:

Na profilu „Długo i szczęśliwie” na Facebooku zrzeszającym już ponad 40 tys. aktywnych użytkowników

Na wszystkich wiodących platformach podcastowych, tj. Spotify, Apple Podcast, Google Podcast.

Na kanale „Długo i szczęśliwie” na YouTube.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do wspólnych projektów szerzących rzetelną wiedzę o medycynie i zdrowym stylu życia naszych pociech i o tym, jak pomóc im żyć długo i szczęśliwie. Projekty takie mogą polegać na realizacji na przykład:

Podcastów, zarówno pod marką „Przychodzi mama do lekarza”, jak i dedykowanych na zamówienie

Kampanii w Social Mediach w ramach marki „Długo i szczęśliwie”

Nagrań wideo (wywiadów, webinair’ów, live’ów, itd.)

Artykułów, publikacji i raportów, itd. o tematyce parentingowej.