17. edycja MEDmeetsTECH z nowym formatem sesji pro-contra, debatą oraz rozszerzonymi zagadnieniami: cyberbezpieczeństwo, urządzenia medyczne, a także biodruk 3D.

Już 16 maja odbędzie się 17 edycja MEDmeetsTECH – konferencja łącząca medycynę i nowe technologie z biznesem. Po raz pierwszy w programie znajdzie się sesja PRO-CONTRA z tematem: „Medycyna XX wieku kontra Medycyna XXI wieku – czy technologia wspiera doświadczenie?”, a wystąpią w niej znamienite osobistości:

  • Kierownik Kliniki Kardiochirurgii i Transplantologii Narodowego Instytutu Kardiologii – dr n. med. Piotr Kołsut
  • Krajowy konsultant kardiochirurgii – prof. dr hab. n. med. Jacek Różański
  • Dyrektor ds. Ekonomiki Zdrowia i Polityki Zdrowotnej Abbott Medical – dr n. o zdr. Piotr Przygodzki

Konferencję, tak jak w poprzednich edycjach, otworzy sesja trendy, podczas której uczestnicy wysłuchają: Dianę Zochowską, dr n. ekon. Łukasza Borowieckiego, a także prof. dr hab. n. med. Piotra Jankowskiego. W programie konferencji szczegółowo omówione zostaną zagadnienia dot. cyberbezpieczeństwa, urządzeń medycznych oraz biodruku 3D. Nie zabraknie również debaty eksperckiej pt.:Jak skutecznie komunikować innowacje do pacjentów i pracowników ochrony zdrowia?”, przygotowywanej przez partnerów merytorycznych wydarzenia: NIL IN – Sieć Lekarzy Innowatorów oraz MEDONET. Wystąpią w niej: Zbigniew Kowalski – Polskie Towarzystwo Komunikacji Medycznej, Tomek Rudolf – Co-Founder Doctor.One, Magdalena Kołodziej – Prezes Fundacji MY Pacjenci, a także Małgorzata Kiljańska – Przedstawicielka NIL IN. Debatę poprowadzi Diana Żochowska – Head of Medonet. Na koniec tradycyjnie zaprezentują się przedstawiciele startupów ze swoimi innowacyjnymi pomysłami. Całość konferencji poprowadzi Waldemar Wiśniewski – ekspert w sektorze medtech oraz healthcare.

Podczas wydarzenia nie zabraknie okazji do networkingu. Organizator zaprasza do zaplanowania z MEDmeetsTECH całego dnia, który zaczynamy od śniadania o godz. 8:30 w Centralnym Domu Technologii przy ul. Kruczej 50 w Warszawie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia oraz zakupu biletów, które w obniżonej cenie będą w sprzedaży tylko do 31 marca: https://medmeetstech.com/maj2024.

Patronaty Długo i szczęśliwie

Chcesz udostępnić nasz artykuł ?

Wystarczy, że podasz źródło: szczesliwie.pl